Meta si Rama, uron me një foto Kosovën dhe Shqipërinë: Na ngritët zemrat peshë

Edhe Presidenti Meta ashtu si kryeministri Rama ka uruar Kosovën dhe Shqipërinë me një foto të përbashkët dhe një përshkrim. Ndryshe nga Rama Meta shkruan " Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo!" 

Meta është një mbështetës 'i flaktë' i Shqipërisë. Duket se urimet e tij para ndeshjes për Kosovën dhe Shqipërinë kanë qenë një ogur i mirë për fitoret e tyre mbrëmjen e sotme përballë Malit të Zi dhe Moldavisë.

a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shpërthimi në Liban/ Ndërron jetë sekretari i partisë 'Kataeb'!