Meta takon Ramush Haradinajn: Përherë kënaqësi të takohem me gjigandin e Kombit

Presidenti Ilir Meta dhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj

TIRANË- Presidenti Ilir Meta ka takuar mbrëmjen e sotme me kreun e AAK-së, Ramush Haradinajn.

Ai ka ndarë foton krah tij në rrjetet sociale ku ka bashkangjitur edhe një përshkrim, ku e quan Haradinajn si “Gjigandin e Kombit”.

“Përherë kënaqësi të takohem me Gjigandin e Kombit”, ka shkruar Meta.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento

Komente

 • Une: 18/04/2021 11:22

  Kokelopet e kombit! Prit kur ta dekoroj tani!

  Përgjigju
 • Ergys: 18/04/2021 08:27

  Dy muta bashke

  Përgjigju
 • Trnakop Kacija: 18/04/2021 07:22

  Keta te dy ( dhe jo vetem keta dy) brenda vitit 2021 neee kane fat te madhe do te perfundojne ne burg, perndryshe me shume gjasa i pret fati i gangstereve ( te perfundojne te ekzekutuar diku ne si qakoj rruge) fatkeqesisht.

  Përgjigju
 • Like: 18/04/2021 06:31

  Dy jashteqitje te kombit

  Përgjigju
 • Rambo: 17/04/2021 23:21

  Nga politika e qytetaria jeni te dy, dru me pre, nga xhepat, nuk u zbrazen kurre, rrofte korrupsioni dhe vjedhjet.

  Përgjigju
 • fafa: 17/04/2021 23:02

  A e dini se te kujt jane rezortet fafa ne golem....?? E besoni qe jane te nje fare idjoti me emrin Fatmir....?? Jo jane te Like floririt qe do vi dita qe do ti dalin nga hundet. Ne kete rezort fafa2 gomari Ramush Haradinaj ka nje kat komplet por dhurate nga Like floriri, prandaj miqesia e ketyre hajduteve eshte kaq e forte.

  Përgjigju
 • drini: 17/04/2021 22:55

  Plerat me te medha te kosoves jane... Ramuuuushi ky gomar i madh... Albin Kurti krric gomari.... Lapa Vjosa Osmani.... Keta te tre jane percares te kombit miqe te hajdutit te floririt dhe vrasesit komunist Sali shpellari.

  Përgjigju
 • O tej: 17/04/2021 22:48

  Dy rrotat e Kombit dy

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Videoja që ‘pushton’ zemra e shikuesve, gazetarja e BBC ‘ndërpritet’ ëmbël nga e bija teksa mundohet të raportojë