Meta uron Tiranën për fitoren: E merituar, titulli i 26-të Kampion, motivim për të tjera suksese

Meta uron Tiranën për fitoren: E merituar, titulli i 26-të Kampion, motivim për të tjera suksese

1653124951_im.jpg

Presidenti Ilir Meta ka uruar Klubin e Futbollit Tirana për fitoren e  Abissnet Superiore.

“Urimet më të mira KF Tiranës dhe të gjithë tifozëve bardhë e blu për fitoren e merituar të kampionatit! Titulli i 26-të Kampion, motivim për të tjera suksese! Uroj një përfaqësim sa më dinjitoz në sfidat ndërkombëtare që e presin Tiranën!”, shkruan Presidenti Meta.


Lajmi kryesor:

Tirana ngre në qiell trofeun, zyrtarisht 26 herë kampione e Shqipërisë! Tifozët ‘pushtojnë’ fushën


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Barcelonës do i kushtojë 88 milionë euro për 4 vite, arsyeja përse de Jong do transferohet te Manchester United