“Mir pasha Zotin”, e gjykuan për origjinën, burri i Adelina Tahirit mëson shqip

Adelina Tahiri dhe burri i saj, Serjoza Markov

Këngëtarja shqiptare është gjykuar gjithmonë për faktin që u martua me një mashkull që nuk është shqiptar, dhe për më tepër që është shumë më i madh në moshë se ajo. Avokati i njohur Serjozha Markov është Maqedonas me nënshtetësi, por në një emision Adelina deklaroi se origjinën e ka nga Shqipëria.

Madje për më tepër Serjozha ka filluar të flasë shqip. Në një video live në Instagram, dyshja dëgjohen teksa shkëmbëjnë fjalë shqipe me njëri-tjetrin.

“Çfarë po bën?” - e pyet Adelina.

“Shumë mirë, valla. Pasha Zotin” - shprehet bashkëshorti i saj.

  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika