Modelja Adrola Dushi imazhi i ri i kompanisë së njohur kozmetike

Adrola Dushi

Modelja shqiptare Adrola Dushi do të jetë imazhi i kompanisë së njohur kozmetike "Mac".

Ajo ka publikuar së fundmi një foto në Instagram me produktet e njohura.

Adrola prej kohësh po zhvillon kararierën e saj si modele në Amerikë, ku po shënon shumë sukses.

Postimi i Adrolës

  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika