POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelja sexy shqiptare takon Selena Gomez, shpërndahet foto duke u puthur

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë, ku në tapetin e kuq kanë parakaluar emrat më të rëndësishëm të mbarë botës. 

Në mesin e tyre nuk mungoi as këngëtarja Selena Gomez, por dhe super modelja shqiptare Heidi Lushtaku e cila ka pasur fatin të takonte Selenan.


Ajo ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shiet duke i dhuruar puthje këngëtares me famë botërore.

A.P./Shqiptarja.com
Komento