Moderatorja shqiptare: Nuk jetohet me vjehrrën dhe vjehrrin, unë dua të rri lakuriq në shtëpi

Moderatorja shqiptare: Nuk jetohet me vjehrrën dhe vjehrrin, unë dua të rri lakuriq në shtëpi

Prezantuesja e njohur Aulona Musta ndan shpesh detaje nga jeta e saj me ndjekësit në Instagram.

Ditën e djeshme, ajo ka folur ndër të tjera se përse ka vendosur të mos jetojë me vjehrrin dhe vjehrrën.

“A do të jetoje me vjehrrën dhe vhejrrin”, është pyetur ajo?

“Jo. Njësoj siç nuk do të jetoja dot as me prindërit e mi.

Unë dua të rri lakuriq në shtëpi.

Të zihem e të pajtohem me burrin pa i dhënë llogari njeriu dhe pa shqetësuar njeri.

Dua të vendos vetë për fëmijën tim, çfarë do gatuaj për drekë, kur do e pashtroj shtëpinë etj, etj.

Unë kam vjehrrin dhe vjehrrën më të mrekullueshëm në botë, por gjëja më e mirë për çdo çift është të jetojnë vetëm”, iu përgjigj ajo.

Moderatorja është bërë shpesh qendra e kritikave, pasi sipas ndjekësve të saj, Aulona ekspozon trupin e saj më shumë seç duhet.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Askushi: 08/09/2023 10:35

    Bravo ka lezet kshu.gjithmone e gjen gati.ky eshte emancipim.shqiperia qe duam

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Polici i Portit e la të ikte jashtë, zbulohet i kërkuari! Elidon Çela, lidhje me 500 mijë eurot që u gjetën të fshehura në furgonin e ardhur nga Italia

Polici i Portit e la të ikte jashtë, zbulohet i kërkuari! Elidon Çela, lidhje me 500 mijë eurot që u gjetën të fshehura në furgonin e ardhur nga Italia