Momenti i shumëpritur për Luizin, Kiara e puth në qafë dhe e përqafon

Momenti i shumëpritur për Luizin,  Kiara e puth në qafë dhe e përqafon

Kiara TIto

Kiara ka filluar të sillet si Luizi dhe mesa duket Luizit po i pëlqen shumë kjo ‘lojë’, e cila është më tepër në kuadrin e shakasë. Kiara ka imituar Luizi në mënyrën si ai fle me Kiarën, përfshirë edhe mënyrën së si sillet, pra kanë ndërruar rolet mes njëri-tjetrit.

Ajo e ngacmonte duke i thënë që pa të nuk rri dot as pesë minuta.

Nga ana tjetër, Luizi i thoshte asaj se ka nevojë për hapësirë dhe i kërkoi që t’i lërë gjërat të rrjedhin vetë.

“O çapaçuli im”, i tha Kiara Luizit, ndërsa i dha një puthje në qafë.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Xxxxxx: 24/01/2023 19:55

    Kiara i ka ber magji luizit qe shkon mbas kiares se nuk ka mundesi tjeter eh magjit……? Te marrin me qaf

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Dosja ‘McGonigal’, Berisha: Burime më thonë se Guvernatorja Kim i tha Ramës që të të heshte dhe të mohonte miqësinë me ish agjentin e FBI

Dosja ‘McGonigal’, Berisha: Burime më thonë se Guvernatorja Kim i tha Ramës që të të heshte dhe të mohonte miqësinë me ish agjentin e FBI