POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Oh çfarë më bëre' Momenti prekës në Vlorë kur kunati mëson lajmin e vdekjes, shkak xhelozia (VIDEO)

Çifti Sulo ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, ndërsa shkak i konflikteve të shpeshta që çuan deri në vrasjen e gruas nga të dhënat e para mësohet se ka qenë xhelozia. Familjarët e 44-vjeçares janë tronditur nga lajmi, ndërsa në pamjet e siguruara nga Report Tv nga Vlora duket momenti prekës kur kunati i viktimës (vëllai i autorit Arben Sulo) mëson ngjarjen e rëndë që ka ndodhur.

1561463825_1561463697vellaiiviktimes.jpg


Lajmi kryesor:

Dyshime për tradhti/ Burri masakron gruan, shkon në lokal i gjakosur e porosit kafe: Lajmëroni policinë, se e vrava


d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Tarrasi: 25/06/2019 16:58

    Ky që qan kaq shum e paska dasht vetë . Po ky a u arrestua për tentativë vrasjeje, apo ka marrë leje nga burgu se i vdiq kunata. Ah mjerë ne mjerë

    Përgjigju
    • Vlonjati99ave: 25/06/2019 22:20

      Ik ore te shk***sha pragun e deres, njeres paragjykues qe talleni me fatkeqesite e te tjereve!