Monica Belluci di vetëm të shkëlqejë! I la të gjithë pa frymë në Venecia (FOTO)

Në festivalin e 76-të të filmit në Venecia nuk mungoi as ikona e bukurisë  italiane, Moica Belluci. Aktorja dhe modelja italiane kishte zgjedhur një look total të zi  duke i lënë të gjithë të befasuar. Edhe këtë herë 54- vjeçarja konfirmoi se në çdo kohë do të bëjë të gjthë të kthejnë sytë drejt saj. Bellucci kishte zgjedhur një fustan të gjatë të zi të kombinuar me këpucët dhe syzet gjithashtu të zeza.

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

  • O la laaa...: 30/08/2019 13:20

    Oh Monica ... Solo Tu (!)

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Gjermania bën thirrje që të rinjtë ta marrin vaksinën e AstraZenecas