Monika Kryemadhi bën pjesë te 'skemës së inceneratorëve' divën e muzikës klasike, Ermonela Jahon

Foto e postuar nga Kryemadhi

Foto e postuar nga Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë një gafë jo të vogël ditën e sotme. Në Facebook, e ndalur sërish te afera e inceneratorëve, ajo ka vijuar me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama, teksa ka ndërtuar edhe skemën e personave, sipas saj, të përfshirë në këtë aferë.

E teka akuzon si të përfshirë deputeten Ermonela Felaj, në fakt emrin e saj e ka ngatërruar me atë të divës së muzikës klasike, Ermonela Jaho.

'Skema' e Kryemadhit

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Monika: 19/12/2021 17:31

  Eh mua me shajn se kam te pasmet bomb me kan inat plasen nga zilia ..

  Përgjigju
 • Sifi: 19/12/2021 14:08

  Paradoksi shqiptar qe po ndodh me dosjet e korrupsionit eshte radt unik ! Kryemadhi mund te kete te dtejte per skemen e korrupsionit per inceneratoret ,por per pergjimin e Metes me 700 mije eurit te filmuara nga Prifti cfar mund te thite ? Po per dosjen e Cezit qe eshte kortupdioni me galopant cfar mund te thote ?Po per privatizimin e Albpetroli dhe garancine bankare prej 85 mulion dollareve nga ish ministrat e LSI cfar mund te thote .SPAK u ka shume pune per te bere nga korrupsioni 30 vjecar i nje pjese te gjykatesve dhe prokuroreve qe dhane vetem padrejtesi.Shpresa vdes e fundit !

  Përgjigju
 • Jaha: 19/12/2021 13:01

  Monike bachella qe nuk e ka shoqen.

  Përgjigju
 • Zen: 19/12/2021 12:22

  Foli prape VIGJERESHA

  Përgjigju
 • Endri: 19/12/2021 12:05

  S’ka faj kjo transi kur nuk jane pas hekurave burre e grua bashke

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Shqipëria do të armatoset me sistemin antitank, e konfirmon ministri: S’ka lidhje me ndonjë kërcënim