‘Mos harro se të kam dash’, Xhensila publikon këngën e re pas divorcit me Besin

‘Mos harro se të kam dash’, Xhensila publikon këngën e re pas divorcit me Besin

Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri të titulluar ‘Lamtumirë’.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtarët.

Të shumtat kanë qenë komenet që aludojnë se këtë këngë Xhensila ia ka dedikuar ish-partnerit të saj Bes Kallakut pas ndarjes së tyre.

"Ai nuk ishe ti ai që më premtove dashni... zemër unë do jem aty afër teje ke m’ pas gjithë jetën... mos harro se të kam dash, mos harro se unë të du", janë disa nga vargjet e këngës.

Përveç kësaj ky bashkëpunim pritet që të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte