Mos harroni çadrën, rikthehen reshjet e shiut, moti për sot

Mos harroni çadrën, rikthehen reshjet e shiut, moti për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në zonën jugperëndimore dhe reshje të pakta bore në lartësi 1000 metra ne Juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten 4 - 12 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 8 -10°C në veri, 13-16°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 balle në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Rusia pretendon se ka fituar terren në rajonin Donetsk të Ukrainës

Rusia pretendon se ka fituar terren në rajonin Donetsk të Ukrainës