POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mosdekretimi i Cakajt/ Ndoka në Repolitix: Meta i vuri pritë Ramës, standart tjetër në raportin mes tyre

Nard Ndoka: Roli që ka presidenti unë e vlerësoj më shumë se çdo president tjetër se po vë tjetër standart në raportin kryeministër-president. I vë një lloj prite një kryeministri në raportin ligjor dhe kushtetues.
Alket Hyseni: Në dijeninë time ka qenë dalja e shefit të kabinetit që ka deklaruar. Besoj o ka qenë budallëk me brirë thënia e shefit, ose presidenti është futur në një rrugë të tillë që bën filozofi të tilla. S’bëhesh dot faktor, është fatkeqësi. Është votuar Rama si askush tjetër.
Nard Ndoka: Votat i vodhi.
Alket Hyseni: U votua përballë këtij presidenti.

/r.k.
Komento