Mozzik flet për herë të parë për lidhjen me Lotinën: Gjëja më e bukur që m’ka ndodhur

Mozzik flet për herë të parë për lidhjen me Lotinën: Gjëja më e bukur që m’ka ndodhur

Mozzik dhe Lotina

Romanca e Mozzik-ut dhe Lotinës është përfolur shumë në shtypin rozë edhe pse dyshja asnjëherë bëri ndonjë deklaratë përveç postimeve që bënin në rrjete sociale.

Por së fundmi në një intervistë reperi ka folur rreth lidhjes së tij të re duke u shprehur se nuk është fejuar, por është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në këto 28 vite jetë.

 “Është unazë premtimi. Nuk jam fejuar. Jam në një lidhje. Është gjëja më e mirë që më ka ndodhur në 28-vite jetë”, ka thënë Mozzik.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi