POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Mua më ka marrë malli të më vardiset dikush”, Bleona tregon 'dramën' e jetës

Bleona Qereti

Bleona Qereti është një një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Pavarësisht se ajo është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj, mbetet një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar.

E ftuar në “Why Not”, Bleona tregoi se e ka marrë malli që t’i vardiset një mashkull, pasi ka kaluar shumë kohë. " Mua më ka marrë malli të më vardiset dikush sepse e kam harruar kohën kur mund të më vardiset dikush,"- tha Bleona. Ajo shpjegoi më tej se në Amerikë nuk ekzistojnë ngacmimet si në Shqipëri dhe kjo gjë duket se i mungon paksa.

fl.mi.
Komento