Ndarja nga jeta e Nishanit, Bardhi: Përherë i paharruar në kujtimet tona

Ndarja nga jeta e Nishanit, Bardhi: Përherë i paharruar në kujtimet tona

1653743889_1653388573Bardhi.jpeg

Gazment Bardhi reagon për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

“Sot për familjen tonë të madhe është një ditë zie. Ndarja e parakohshme nga jeta e Presidentit Bujar Nishani na ka tronditur të gjithëve. Ngushëllimet më të ndjera familjes, të afërmve dhe miqve, të prehet në paqe dhe përherë i paharruar në kujtimet tona”, shkruan Bardhi.


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Vdekja e Nishanit trondit politikën, ish-bashkëpunëtorët: I dha shumë PD-së dhe këtij vendi! Socialistët: Personalitet me vlerë! SHBA: Kontribuoi për marrëdhëniet me Amerikën


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Aksident tragjik në Itali/ Makina lëviz 5 kilometra kundravajtje në autostradën Milano-Genova! 2 viktima, njëra shqiptare