Ndarja nga jeta e Nishanit, Gjiknuri: Një personalitet që diti të përcjellë gjithmonë vlerat më të mira njerëzore, qetësinë dhe maturinë

Ndarja nga jeta e Nishanit, Gjiknuri: Një personalitet që diti të përcjellë gjithmonë vlerat më të mira njerëzore, qetësinë dhe maturinë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

"Një lajm i dhimbshëm ndarja nga jeta e Presidentit Bujar Nishani! Përtej bindjeve dhe pozicioneve të ndryshme politike, ai ishte një personalitet që diti të përcjellë gjithmonë vlerat më të mira njerëzore, qetësinë dhe maturinë! Gjej rastin tu shpreh familjarëve dhe miqve të tij ngushëllimet më të sinqerta!", shkruan Gjiknuri.


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Vdekja e Nishanit trondit politikën, ish-bashkëpunëtorët: I dha shumë PD-së dhe këtij vendi! Socialistët: Personalitet me vlerë! SHBA: Kontribuoi për marrëdhëniet me Amerikën


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Sot mblidhet samiti i NATO-s, synon ndryshimet më të mëdha prej Luftës së Ftohtë