Ndërpritet finalja e Conference League, kapiteni i Fiorentinës goditet nga tifozët (VIDEO)

Ndërpritet finalja e Conference League, kapiteni i Fiorentinës goditet nga tifozët (VIDEO)

Biraghi i gjakosur

33’ Fiorentina 0-0 West Ham/  Biraghi shkon të gjuajë një goditje këndi poshtë tribunës së mbështetësve të West Ham, por goditet me gota plastike dhe një çakmak. Futbollisti goditet në kokë dhe pëson një të çarë, duke sjellë ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta.


Lajmi kryesor:

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Po transportonte kanabis në bagazhin e makinës, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër (VIDEO)

Po transportonte kanabis në bagazhin e makinës, arrestohet 30-vjeçari në Shkodër (VIDEO)