Ndeshja me Italinë, tifozët kuqezi grumbullohen 6 orë para në stadiumin e Dortmundit

 

Tifozët kuqezi kanë nisur të grumbullohen në stadiumin e Dortmund për ndeshjen Shqipëri-Itali. 6 orë para ndeshjes, tifozët shqiptarë janë mbledhur rreth stadiumit ndërsa shihen me flamur kuqezi.

Është ende herët, ndërsa portat për t’u futur në stadium hapën vetëm 3 orë para ndeshjes.

Përballja Itali-Shqipëri nis në 21:00. Atmosferën për Report TV e përcjell  gazetari Ernest Koçi.


Lajmi kryesor:

Jehonë kuqezi në Dortmund, tribunat e stadiumit vishen kuqezi! Report Tv sjell atmosferën elektrizuese


SI.E./I.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Çfarë mund t’u ndodhë flokëve tuaj nëse nuk i lani rregullisht?

Çfarë mund t’u ndodhë flokëve tuaj nëse nuk i lani rregullisht?