Ndodhi ajo që nuk pritej, Olta Gixhari i jep të drejtë Luizit, i tregon cila është frika e tij më e madhe

Ndodhi ajo që nuk pritej, Olta Gixhari i jep të drejtë Luizit, i tregon cila është frika e tij më e madhe

Olta Gixhari

Ajo që nuk pritej të ndodhte, ndodhi. Olta Gixhari i jep të drejtë Luizit, por i përmend frikën më të madhe që ai ka dhe ku qëndron diferenca mes tij dhe saj.

Më parë, Luizi dhe Diola kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe Diola ka përmendur familjen e saj, bashkëshortin dhe vajzat e saj. Por, kjo zgjedhje nuk i ka pëlqyer aspak Luizit, i cili i ka thënë se për aq kohë sa ka pranuar të jetë pjesë e atij emisioni dhe formati, duhet të merrte parasysh çdo gjë. Për këtë teme, Olta sapo u zgjua shkoi në oborr aty ku ishte Luizi dhe diskutoi me të duke i dhënë të drejtë. Ajo çka ndodhi më pas është që Olta i tregoi atij frikën që ai ka sipas saj.

Olta shtoi se diferenca mes saj dhe Luizit, është që ajo i jep të drejtë kur ka, ndërsa ai jo, sepse ka frikë.

 

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Big bradher: 24/01/2023 19:28

    Papapa dhelpra

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Rrjeti i Gazetarëve të Sigurt dënon dhunën ndaj gazetarit të Report Tv, Elvis Hila: Autorët të dalin para drejtësisë

Rrjeti i Gazetarëve të Sigurt dënon dhunën ndaj gazetarit të Report Tv, Elvis Hila: Autorët të dalin para drejtësisë