Ndryshime në policinë e Fierit, largohet shefi i Rendit dhe i Qarkullimit, ja kush i zëvendëson (Emrat)

Ndryshime në policinë e Fierit, largohet shefi i Rendit dhe i Qarkullimit, ja kush i zëvendëson (Emrat)

Drejtoria Vendore e Policisë Fier ka pasur ndryshime në rang shefash.

Gazetari i Report tv Kristaq Thano bën me dije se është larguar shefi i Qarkullimit Emin Harizi dhe shefi i rendit, Kastriot Ndoji.

Lulzim Marini është emëruar shefi i ri i Qarkullimit, kurse në krye të rendit është vendosur Eriseld Buzi.

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari