Në 'Big Brother Vip' Shqipëri apo Kosovë? Ku do e shohim Olti Currin ‘të zbrazë’ sarkazmën dhe kritikat si opinionist  

Në 'Big Brother Vip' Shqipëri apo Kosovë? Ku do e shohim Olti Currin ‘të zbrazë’ sarkazmën dhe kritikat si opinionist  

Olti Curri

Prania e tij, ç’është e vërteta si opinionist nëpër spektakle është tejmase e përfolur, madje vetë figura e Olti Currit shpesh herë është një temë diskutimi. Gazetari i njohur, kësaj radhe do i bashkohet Big Brother Vip Kosova. Ashtu si gjithnjë, Olti pritet të ‘përveshë’ mëngët për satirë e kritika, por kësaj radhe në Kosovë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e emisionit ndërsa pohon se do spektakli do të nisë këtë vjeshtë. Mbetet për t’u parë sesa bujë do të shkaktojë në publik ky spektakël, i cili arriti të ‘gozhdojë’ përpara ekranit qindra e mijëra shqiptarë.

“A jeni gati? Olti Curri do të jetë opinonisti i parë i këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova . Influenca, kritikat dhe komentimet e tij kanë marrë gjithëherë vëmendjen më të madhe në rrjetet sociale, por tashmë këto veçori të tij do të jenë edhe pjesë e spektaklit që pritet të filloj këtë vjeshtë’- thuhet në njoftimin e faqes zyrtare, Big Brother Kosova.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • adi: 18/09/2022 21:48

    olti opinionist, imagjino te jape ide ky injoranti. Fatkeqsisht jetojme ne nje kohe ku vip jan perputhen dhe "njerez" te tjere qe jane te padobishem per shoqerine

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Apeli për ndihmë i kryefamiljares: Vini dorën në zemër, na ndihmoni

Banesë pa dyer e dritare, Report Tv në familjen e varfër në Kombinat! Apeli për ndihmë i kryefamiljares: Vini dorën në zemër, na ndihmoni