Në dashuri ju pëlqejnë sfidat, por bëni kujdes të mos e teproni... horoskopi për sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Kushtojini më shumë vëmendje ndjenjave që kanë lindur së fundmi pasi ekzistojnë mundësitë që të lindë një dashuri e madhe. Në punë, të hënën nuk është dita ideale për të marrë vendime të rëndësishme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Dita e hënë do të nisë mbarë. Nëse po prisni konfirmime për disa projekte apo marrëveshje, mos e humbisni durimin sepse përgjigjet do të vijnë shumë shpejt.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Kohët e fundit, ka pasur tension në lidhjen tuaj dhe kjo nuk është diçka e mirë. Nga ana tjetër, duhet më shumë përpjekje pasi duke sikur gjithçka po ecën me ritme të ngadalta.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri ju pëlqejnë sfidat, por bëni kujdes të mos e teproni. Në punë, ka tensione të lidhura me shumë gjasa me çështje ekonomike.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në këto momente, po i jepni më shumë rëndësi punës dhe partneri juaj mund të mërzitet për këtë çështje. Në punë, kjo ditë do të jetë pozitive pasi gjërat shkojnë ashtu siç dëshironi.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Falë ndikimit të Hënës, kjo është një periudhë shumë e mirë për të shprehur atë që ndjeni. Në punë keni ide të mira që doni t’i shprehni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri mund të ketë shumë tensione, veçanërisht tek çiftet afatgjatë. Nga ana tjetër në punë mos krijoni polemika dhe merrni vendime të mirëmenduara.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri është një periudhë shumë interesante pasi do të përjetoni emocione të bukura. Në punë, mos nxitoni që të arrini atë që doni sepse ndryshimet po vijnë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Do të keni disa diskutime të vogla me partnerin/partneren, por nëse lidhja është e fortë, nuk është asgjë për t’u shqetësuar. Nga ana tjetër, në punë ekziston mundësia që të keni konfirmim për diçka që e keni pritur prej kohësh.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Falë ndikimit të Hënës dhe Venusit, emocionet do të jenë të dyfishta. Në punë, edhe nëse riorganizoni gjithçka nga e para, sërish do ia dilni të keni sukses.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Falë ndikimit të Hënës, data 7 dhe 10 do të sjellin emocione të reja Në punë, do të ketë rezultate të mira gjatë këtij muaji.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Për cdo shqetësim që keni pasur së fundmi, bëhuni gati sepse do ju vijë zgjidhja për çdo gjë. Edhe në punë do vijnë projekte të reja.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Dy vëllezër kanosin me armë zjarri 60-vjeçarin në Shkodër, shpallen në kërkim nga policia! Ngjarja dyshohet për motive pronësie