Në karantinë, Fifi i dedikon disa fjalë vetes

Karantina ka qenë burim frymëzimi për shumë artistë, për të krijuar, shumë për gjendjen që ka shkaktuar koronavirus në shoqëri, e të tjerë për t'i 'folur vetes'. 

Këngëtarja Fifi ka publikuar së fundmi një video me një tekst kushtuar 'vetes'. 

'Më erdhi të shkruaj këto rreshta dhe në kushte shtëpiake e bëra një video ashtu si zakonisht i bëj demot e mia. Tag dikë që mund të gjejë veten në këto rreshta' shkruan këngëtarja, e cila gjithashtu para disa ditësh ka publikuar këngën 'Lezet' në bashkëpunim me këngëtaren shumë të dashur Remzie Osmanin. 

D.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rindërtohet kisha e vjetër e Shëlbumit në Mirditë, mbahet pas 7 dekadash mesha e parë