Në këtë ditë ka shumë mundësi që të vini në kontakt me njerëz interesantë... horoskopi për sot

Në këtë ditë ka shumë mundësi që të vini në kontakt me njerëz interesantë... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të martën zvarritja e një marrëdhënieje që nuk funksionon më është e kotë, edhe nëse e bëni këtë nga krenaria. Në punë këto ditë prisni disa lajme të rëndësishme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të martën në këtë ditë ka shumë mundësi që të vini në kontakt me njerëz interesantë, ka mundësi të mira që do t'ju rikthejnë entuziazmin... ju mjafton të jesh i durueshëm dhe të presësh edhe pak, të jesh këmbëngulës në punën tënde dhe të vazhdosh këtë rrugë (nëse e ndjen se është e jotja) pa ndryshuar ritëm apo edhe pa u dorëzuar.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të martën ndoshta keni shpenzuar shumë fizikisht gjatë javës dhe tani jeni me spiunin në rezervë. Ju duhet të përfitoni nga këto pushime për të pushuar pak dhe për të rimbushur bateritë tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të martën po përfitoni plotësisht nga të gjitha mundësitë që ju vijnë, sigurisht që mund të prisni rezultate të mira në punë dhe në projekte personale. Ndonjëherë ju dukeni paksa shumë i drejtpërdrejtë, gjë që nuk është diçka e mirë nëse situatat janë delikate, por në raste të tjera është një avantazh i vlefshëm.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të martën një ditë e shkëlqyer për të takuar miq, të vjetër e të rinj dhe për të kaluar momente të mira me ta. Këto angazhimet e punës dhe të jetës së përditshme shpesh na bëjnë të neglizhojmë pak marrëdhëniet me të tjerat, megjithatë ne duhet të gjejmë gjithmonë hapësirë ​​për këto gjëra përndryshe rrezikojmë të humbim kontaktin dhe të të huajsohemi.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të martën një lajm i mirë në lidhje me paratë, dikush shumë i afërt me ju mund t'ju ndihmojë të rrisni të ardhurat tuaja ose të hapni dyert për një punë (dhe të ardhme) më të mirë për ju! A nuk doni ta humbisni këtë mundësi të rëndësishme dhe të mbeteni të bllokuar? Disa shanse janë për t'u kapur, diçka shumë pozitive ju pret shumë shpejt.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të martën mund të ndiheni pak nën presion, mund të ketë edhe rënie fizike dhe disa dyshime në planin psikologjik. Sidoqoftë, mos u shqetësoni, sepse vendimet e rëndësishme do të duhet të merren në korrik.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të martën mund të mbështeteni në një hënë të bukur që jep emocione. Ju keni filluar të rikuperoheni edhe nëse viti i ardhshëm do të jetë hakmarrja juaj e vërtetë. Për momentin, megjithatë, diçka ka filluar të lëvizë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të martën duhet të përqendroni gjithçka tek dashuria. Muaji i ardhshëm, në fakt, do të jetë veçanërisht intrigues për ndjenjat. Takimet në korrik janë të favorizuara për beqarët por edhe planet afatgjata për çiftet afatgjata. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të martën ka diçka që nuk shkon dhe disa vonesa në punë. Më mirë, megjithatë, të mos fiksoheni shumë në gjërat negative. Në fund të fundit, ky vit është shumë i rëndësishëm. Mundohuni të largoni ankthet tuaja. Mundësi të shkëlqyera për sukses.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të martën, po rizbuloni motivimin dhe gjithashtu dëshirën për t'u rikthyer në fushë. Përgatituni për stimuj të rinj të punës dhe gjithashtu dëshirën për të bërë gjëra të reja. Sa i përket dashurisë, çiftet në krizë do të mund të rikuperohen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të martën mund të keni një sukses të vogël në planin personal, por bëhuni gati sepse do të vijnë sfida të reja në punë. Mbroni pozicionet tuaja me shefat dhe kolegët dhe do të shihni që gjithçka do të shkojë mirë. Yjet favorizojnë dashurinë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Gjeni pak kohë për ndjenjat...çfarë thonë yjet për ju sot

Gjeni pak kohë për ndjenjat...çfarë thonë yjet për ju sot