Me pushime në Turqi, Luizi dhe Kiara ndajnë fotot e ëmbla me Lunën (FOTO)

Me pushime në Turqi, Luizi dhe Kiara ndajnë fotot e ëmbla me Lunën (FOTO)

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli së bashku me partneren e tij Kiara Tito dhe vajzën e tyre Luna, kanë ndarë disa foto nga pushimet e tyre në Turqi.

Familja e kompletuar kanë nisur pushimet dhe si destinacion kanë zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

Ata po kalojnë një periudhë të bukur, derisa këtë herë i është bashkuar edhe vajza e tyre Luna.

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli,  bashkë me partneren e tij, Kiara Titon, edhe sivjet kanë qenë ndër personazhet më të përfolur.

Dyshja u bënë prindër për herë të parë në fund të muajit prill, ku mirëpritën Luna Mari Ejllin.

 “Nuk keni përjetuar ndonjë aventurë derisa të shkoni në pushime me një fëmijë”, shkruan Kiara në postim.

1/2
S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • EXP: 20/07/2024 10:38

  antistres je o yll bote po ku duhet me te pa.

  Përgjigju
 • matia: 11/07/2024 11:34

  djale me shume pozivitet dhe me shume humor si drite djelli.

  Përgjigju
 • toni: 09/07/2024 10:47

  pushofsh bukur o mreti bashke me familjen e meriton.

  Përgjigju
 • EXP: 08/07/2024 19:51

  gjigand je o Luiz Ejlli tu shtofte jeta bashke me lunen e bukur.

  Përgjigju
 • elia: 08/07/2024 11:30

  luiz drita me i miri bofsh qef.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Nuk jeni shumë të fokusuar te dashuria... horoskopi për sot

Nuk jeni shumë të fokusuar te dashuria... horoskopi për sot