Nënë e dy djemve, Olta Gixhari publikon për herë të parë të birin pas lindjes (VIDEO)

Nënë e dy djemve, Olta Gixhari publikon për herë të parë të birin pas lindjes (VIDEO)

Aktorja Olta Gixhari është një nga emrat më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar.

Gixhari ka pak kohë që është bërë nënë e një djali për herë të dytë.

Së fundmi, aktorja ka publikuar pamjet me të birin disa ditë pas lindjes, teksa shihet duke e mbajtur në krahë dhe tregon se “zgjohet për flokësh” nga i biri.

“Kush e kishte thënë që do vdisja të zgjohesha prej gjumi për flokësh”, shprehet ajo.

Aktorja u rikthye në Instagram me poza tejet tërheqëse pas lindjes së djalit të dytë.

S.B/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Rikthehet Celine Dion, ja shifra që do paguhet për vetëm një këngë në ‘Lojërat Olimpike 2024’

Rikthehet Celine Dion, ja shifra që do paguhet për vetëm një këngë në ‘Lojërat Olimpike 2024’