Nënë Tereza i ka ndryshuar jetën aktores së famshme...ja postimi i saj

Penelope Cruz

Penelope Cruz  është një nga aktoret më të njohura të “Hollywood”.

Ajo ka postuar një foto ku ka dalë me figurën e shquar botërore Nënë Tereza dhe ka shprehur mirënjohje të thellë ndaj saj.

“Duke kujtuar këtë grua të mrekullueshme dhe kohën që kalova me të. Vërtet më ndryshoi jetën! Gjithmonë në zemrën time!” ka shkruar Cruz.

Kjo foto u përket viteve ’90 dhe është pëlqyer nga fansat e saj por edhe nga njerëz të tjerë të famshëm.

Penelope ka qenë dikur vullnetare në Kalkutë ku është kujdesur për të varfërit dhe të sëmurët atje, së bashku me Nënë Terezën.

Kujtojmë që Nënë Tereza është një ndër figurat më të shquara botërore me origjinë shqiptare, e cila dha kontribut të madh për të gjithë njerëzit.

Ajo është kthyer edhe në një burim frymëzimi për shumë persona.

Postimi i Penelope Cruz

  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon video nga aeroporti i Kukësit: Zoti e ka bërë Shqipërinë për tëhla, e ka qëndisur në të gjithë trupin e saj! S’duhet të lejojmë që t’i ulet koka përsëri