Nëse doni të ndryshoni look, ja tendencat e modeleve të flokëve për vitin 2020 (FOTO)

Foto e një prej modeleve

Flokët janë një pjesë e rëndësishme e trupit e sidomos për gratë të cilat u kushtojnë më shumë kohë se sa burrat.

Të ndyshosh ngjyrën apo modelin është është një vendim personal, por domosdoshmërisht lidhet me trendet e sezonit.

Më poshtë janë disa nga modelet më të duhura në vitin 2020 dhe mund të shërbejë si model në qoftë se do të ndërmerrni një vendim që të ndryshoni look.

Shumica prej tyre nuk janë modele të reja, por që kanë qenë vite më parë duke I rezistuar kohës.

Siç mund të jenë bishti, ondet apo gërshetat, të cilat të bëjnë më sensuale dhe të kuruar në pamje.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA/ Nuk besonte se ekzistonte, koronavirusi i merr jetën të riut që shkoi në festën COVID-19'! Fjalët e fundit që i tha doktorit