POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Nis shkrirja e borës në Shkodër, zjarrfiksja pastron tarracat, rrezikohen qytetarët

Shkrirja e dëborës në Shkodër ka sjellë shqetësimet e para. Nga shkrirja e saj nga terracat e pallateve po rrezikohen kalimtaret dhe bizneset. Për të eleminuar rreziqet zjarrfiksja ka nisur pastrimin e tarracave në akset kryesore të qytetit.

ke.mu./r.k.
Komento