Një natë pa Beatrixën, ja çfarë i tha Donaldi-Egzonës në oborrin e shtëpisë së 'Big Brother'

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Beatrix Ramosaj u eliminua mbrëmjen e kaluar nga shtëpia e 'Big Brother Vip' ndërsa në nominim ishte së bashku me Donaldin dhe Einxhel Shkirën.

Më i prekuri nga kjo situatë, padyshim që ishte partneri i Beatrix, Donaldi, me të cilin nisi një romancë brenda kësaj shtëpie.

Teksa diskutonte me banoren tjetër, Egzonën, në oborrin e shtëpisë më të famshe të momentit, Donaldi tha se i dukej çuditshëm pa partneren.

“Sa e çuditshme më duket që nuk është Trixa”, ka thënë Donaldi.

Ndërsa, Egzona u shpreh se nuk u ka mbetur shumë dhe kur të dalë nga 'Big Brother' do të jenë sërish bashkë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Vritet 30-vjeçari në Kosovë, autori i dyshuar është vëllai i reperit Buta! I drejtoi armën policëve kur i bënë thirrje për të ndaluar