Një tjetër vatër e madhe zjarri në Vlorë,  flakë edhe në malin e Kuçit

 

Të tjera vatra zjarri në malet dhe pyjet e Vlorës. Së fundmi flakë dhe tym janë konstatuar në Malin e Kuçit dhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv situata duket shumë serioze.


Lajmi kryesor:

Pas 10 ditësh më në fund një helikopter për shuarjen e zjarreve duket në qiellin e Vlorës! Për pak orë vendos nën kontroll disa nga vatrat më të mëdha! Ende asnjë përgjigje për vonesën dhe dëmet


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

M.City fiton superpërballjen, Chelsea asnjë gjuajtje në portë! M.United humb penallti në shtesë, mposhtet në shtëpi nga Aston Villa