Merr flakë pika e grumbullimit të makinave, tymi mbulon zonën e Kasharit në Tiranë (VIDEO)

Një pikë grumbullimi makinash në zonën e Kasharit në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Shllungat e tymit kanë pushtuar një pjesë të konsiderueshme të banesave në atë zonë. Ende nuk ka një njoftim për shkakun e kësaj ngjarjeje. Dëmet materiale që ka shkaktuar kjo vatër zjarri janë të konsiderueshme.

Fillimisht ka marrë flakë një automjet dhe djegia e gomave ka shkaktuar edhe tymin. Më pas flakët janë përhapur edhe në makinat përreth.  Shërbimet zjarrfikëse kanë arritur që të mbajnë nën kontroll flakët.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkollat e mesme afgane