'Njëri duke kërcyer, tjetri duke kënduar me këmbë e duar/ Rama 'tallet' me çiftin Meta-Kryemadhi: Oferta fituese për demokratët

Kryeministri Edi Rama ka ironozuar çiftin Meta- Kryemadhi, ku njëri thotë se nuk ekziston COVID-i dhe tjetri kërkon që të shtohen masat.

Rama ka publikuar një video ku përplas deklaratat e Kryemadhit që thotë se "COVIDI-i është një teori konspiracioni, dhe nga ana tjetër shfaqet duke mos mbajtur maskë, puthur e përqafuar qytetarët në takime' me atë të Metës ku i kërkonte Ministrisë së Shëndetësisë që të rishikonte masat  marra se situata po del jashtë kontrollit.

 "Oferta fituese për demokratët "Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin!" dhe bota është e jotja", shkruan Rama.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • Kacidhe: 30/10/2020 13:21

  Trap president dhe bachella Monik

  Përgjigju
 • Editor: 30/10/2020 13:14

  Komplimente per video montazhin sikur i keni rraf te dy me shpulla aq shume duhet tiu djeg bytha mones dhe likes nga kjo video! hhahaha

  Përgjigju
 • TA RRRAS LALA SONE: 30/10/2020 12:03

  Shikoni çfar turpi kto ordiner jan në politik njëri më pis se tjetri bur e grua ka gjet tenxherja kapakun. Fshatarja buçe monika injorantja edhe kur flet flet si një rugaçe rrugësh. I shoqi nën shoqërin e fytyrave më pise që ka ruzulli toksor. Imagjinoni që populli të presi mirqënje nga kto lloi fundrinash.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rakacolli përlotet për mjekët e rënë në betejën me COVID: Janë shokët tanë, i njihja! Brataj: Mund të ishim dhe ne te lista e tyre