Njihuni me njeriun që nuk e hanë peshkaqenët (FOTO)

Një 33-vjeçar nga Zelanda e Re, është një ekspert peshkaqenësh, i cili ka mësuar që të notojë bashkë me ta.

Edhe pse konsiderohen si gjallesa të rrezikshme, 33-vjeçari thotë se njerëzit kanë mendim të gabuar për peshkaqenët.

Rajli Eliot shprehet se me peshkaqenët duhet kujdes dhe duhet që t’ju afrohesh ngadalë dhe duhet treguar respekt ndaj tyre.

33-vjeçari ka mundur që të qëndrojë pranë tyre dhe të realizojë foto të pabesueshme me gjallesat e frikshme të oqeaneve.

 

Ora 09:58
Njihuni me njeriun që nuk e hanë peshkaqenët (FOTO)
1/13
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet që të ndryshohet sistemi zgjedhor?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tenori italian Andrea Bocelli: Kam pasur koronavirus, tani po dhuroj plazmë për kërkime shkencore