‘Nuk e kam qejf, tregoi mungesë burrërie!’ Arjan Konomi flet sërish për ribashkimin e Donaldit me Borën! A ishte skenar?

Marrëdhënia e Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e cila nisi brenda mureve të shtëpisë së Big Brother Vip mori një vëmendje mjaft të madhe nga publiku por edhe nga personazhë të ekranit.

Ndër ta edhe Arjan Konomi, opinionisti i ‘Për’puthen’ i cili shprehu hapur mospëlqimin ndaj Donaldit dhe nuk u kursye me deklaratat ndaj tij.

Por, sot çfarë ka për të thënë ai kur Bora Zemani u ribashkua me aktorin?

Këtë pyetje ia ka bërë një personazh i njohur i mediave sociale siç është Kozak Braçi gjatë një video-live në TikTok. I vendosur në siklet Arjani u mundua t’i shmangej pyetjes duke thënë: “Unë pata thënë se do bashkohen shumë shpejt.” Më pas Kozaku tha: “Po ka qenë me skenar e gjitha se nuk do e falte Bora. Top Channel, reklamat gjërat me plan e gjitha.” Ndërkohë, Arjani ia ktheu: “Jo, jo nuk e besoj”.

 

 

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lida: 05/08/2022 08:08

    O njerez po i lini rehat te dashuruarit te bejne pushime te mbara e te bukura.Kalofshin sa me bukur dhe gjetshin paqe ne dashurin e tyre

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Presidenti Begaj nis vizitën e parë zyrtare në Prishtinë! Do takojë krerët e shtetit dhe politikës, takim të veçantë me komandantin e KFOR-it

Presidenti Begaj nis vizitën e parë zyrtare në Prishtinë! Do takojë krerët e shtetit dhe politikës, takim të veçantë me komandantin e KFOR-it