Nuk fitoi çmimin e madh prej 100 mijë euro, Jul Deda i përgjigjet fansave: Më me rëndësi dashamirësia e njerëzve  

Nuk fitoi çmimin e madh prej 100 mijë euro, Jul Deda i përgjigjet fansave: Më me rëndësi dashamirësia e njerëzve  

Aktori i humorit Jul Deda, i është përgjigjur dje fansave të tij për herë të parë pasi nuk u shpall fitues i çmimit të madh prej 100 mijë euro të “Big Brother Vip 3’.

Finalisti i 'Big Brother Vip 3', i cili ishte përballë aktores Egla Ceno për çmimin e madh, por nuk arriti të fitonte.

Duke iu drejtuar ndjekësve që i kanë dërguar këtë mesazh, si fansat e Egla Cenos dhe Romeo Veshajt, ai është përgjigjur duke thënë se më e rëndësishme për të është dashamirësia e njerëzve, sesa paratë.

“Përshendetje të gjithë fansave me profile fallco, të E dhe R që më shkruani në inbox, duke dashur të më intimidoni me fjalinë e famshme “të erdhi inat që nuk more 100 mijë Euro”. Si fillim, unë e kam thënë edhe brenda shtëpisë, që më intereson më shumë fitorja se sa lekët. Gjithkujt i duhen 100 mijë Euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve, që vërtetë nuk të mbush xhepat, por shpirtin, zemrën dhe mendjen ti mbushin plot”, shkruan Juli.

 

 

 

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • dane: 15/07/2024 22:40

  dashurija e publikut ka vetem nje emer te padikutushem i madhi LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • armand: 09/06/2024 14:26

  Ta zbukuroi pak hyrja e VISJANIT po ti ishe grop fare deshtak.

  Përgjigju
 • mond: 09/06/2024 14:22

  Jul je inacor e ziliqar te kam pare dhe duke te njohur pak ne distance kam nxjerr konklUzionin qe hyre ne big.sepse u bere ziliqar per fitoren e padiskutueshme te LuiZ Ejllit.Dhe ti nuk ke marre fare dashuri nga njerezit sepse nuk ta kane dhene tregove se je egoist qe te terbon fama e shkodranit qe e duan te gjithe te pa diskutueshmit LUIZ EJLLI.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

’21 janari’/ Gazetari Doçi: Berisha u përpoq të blinte familjen Deda, u çoi çanta me para

’21 janari’/ Gazetari Doçi: Berisha u përpoq të blinte familjen Deda, u çoi çanta me para