Nuk ka më dyshime! Jonida Maliqi në pishinë me të dashurin e ri (Video)

Pas disa javësh përfolje, konfirmohet lidhja e dashurisë e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Dyshja janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit duke kaluar ditët e nxehta në një prej pishinave në vend.

Jonida i dha  fund martesës së saj 17 vjeçare me Gent Prizrenin me të cilin ka dhe një djalë. Pamjet e çiftit janë siguruar nga MCN Radio Albania.

  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento

Komente

  • Titi: 20/06/2019 11:08

    Po ik o mavri ca fryesh kot.. ti je i 50 ca ben sikur ke kapur lule mos me prek

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mungonte Braçe që duhet të prezantonte pr.ligjin, shtyhet Komisioni për Integrimin! Hajdari: Të paktën është online dhe s'keni pasur angari të vini në zyrë