Nuk marrim asnjë iniciativë! Këto janë shenjat më të mërzitshme në shtrat

Nuk marrim asnjë iniciativë! Këto janë shenjat më të mërzitshme në shtrat

Foto ilustruese

Ka njerëz që e duan seksin dhe me të cilët do të kaloni një eksperiencë shumë mirë në shtrat, mirëpo ka nga ata që vështirë se marrin iniciativën dhe me të cilët mund të keni një jetë të mërzitshme seksuale. Më shumë gjasa, këto të fundit i përkasin një prej shenjave të mëposhtme.

Gaforret 
Gaforret janë në listën e shenjave që duan seks – me një kusht . Të ndiheni shumë rehat dhe familjar me njëri-tjetrin. Nëse ky kusht nuk plotësohet, atëherë mos prisni shumë në shtrat. Në rast se arrini të plotësoni nevojën e tyre, atëherë po, do të kaloni shumë mirë, por nëse jo...

Virgjëresha
Virgjëresha konservatore nuk flet kurrë për seksin, pasi nuk është në listën e saj prioritare. Ajo është shumë e ndrojtur dhe fiksimi i saj me detajet, rendin dhe orarin “vret” çdo element spontaniteti, i cili është i domosdoshëm për aktin seksual.

Ujori
Është e vështirë për një mashkull që i përket kësaj shenje të hapet për jetën dhe preferencat e tij seksuale. Ai dëshiron kohën e tij, kërkon përgatitje, gjithmonë përpiqet të krijojë atmosferën perfekte dhe mendon se duhet të japë më të mirën. Epo, me kaq shumë ankth, e kuptoni se seksi me një Ujor nuk do të jetë përvoja më intensive që do të keni ndonjëherë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Protestat e dhunshme të serbëve ne veri, Kurti: Kryetarët e rinj, të vetmit që kanë legjitimitet të jenë në ndërtesa të komunave

Protestat e dhunshme të serbëve ne veri, Kurti: Kryetarët e rinj, të vetmit që kanë legjitimitet të jenë në ndërtesa të komunave