Nusja i vjedh vjehrrit 6400 dollarë në Tiranë

TIRANE-22-vjeçarja Fatjona Bumja është arrestuar pasi i ka vjedhur 6400 dollarë vjehrrit.

Denoncimi ka ardhur nga vjehrri i 22-vjeçares i cili fillimisht ka pasur dyshime që nusja e djalit i kishte vjedhur paratë.

Nga dyshimet e vjehrrit policia ka arritur të zbulojë se 22 vjeçarja Bumja ka vjedhur shumën vjehrrit të saj ndërsa pas arrestimit ajo ka pranuar vjedhjen.

Ndërkohë, nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetases F. B., 22 vjeçe, pasi në Marqinet, ka vjedhur shumën prej 6400 dollarësh amerikan, në banesën e vjehrrit të saj.

/I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se mësimi i kombinuar në klasë dhe online do të rezultojë efikas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Opinioni i 'Venecias' kërkesat e Metës dhe Bashës: Të mos bëhet asnjë ndryshim tjetër para zgjedhjeve të 25 prillit