Olta Gixhari feston ditëlindjen dhe duket më seksi se kurrë, mësoni sa vjeç mbush (FOTO)

Ditën e sotme aktorja  Olta Gixhari ka ditëlindjen dhe ka ndrë në rrjetet sociale disa momente speciale. Pak kohë më par ajo ka ndarë disa foto mjaft tunduese nga Spanja. Postimet e saj gjithmonë kthehen në një nga temat kryesore të medias rozë.

Aktorja sexy ka festuar 33 vjetorin e saj dhe duket më e dashururar se kurrë. Vetëm pak ditë më parë ajo po përflitet për një romancë të re. 

 

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    PD koalicion me aleatët dhe LSI e vetme/ A ka zgjedhur opozita strategjinë e duhur për 25 prillin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Programi i PD-së për energjinë, Balluku: Luli premton kthimin e hajdutërisë, sistemi i vjetër me fasha, abuzues