Olta Gixhari ‘u tall’ me këngën e saj, si reagoi Luana Vjollca?

Olta Gixhari ‘u tall’ me këngën e saj, si reagoi Luana Vjollca?

Një veprim i Olta Gixharit në ‘Dancing With The Stars’, bëri që të përmendej emri i moderatores Luana Vjollca.  Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës nën ritmet e këngës ‘Gasolina’, Olta ironizoi duke thënë se këtë këngë mund t’a kishin vendosur në versionin shqip.

Kështu ajo vendosi në Youtube këngën “Benzina” të Luana Vjollcës, ndërsa skena shpërtheu në të qeshura.

Ky moment ishte publikuar nga faqja zyrtare në “Top Channel” me titullin: “Olta Gixhari kunjë për Luana Vjollcën?“.

Luana ka postuar ditën e sotme disa foto të reja, ku me një shkelje syri ka shkruar: “mos ji një numër tjetër!", postim i cili duket si një kunj për Oltën. 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Arlind Qori: PD po shpërbëhet, Berisha i shndërruar në dordolec! Ja pse Lëvizja Bashkë do ketë sukses në politikë 

Arlind Qori: PD po shpërbëhet, Berisha i shndërruar në dordolec! Ja pse Lëvizja Bashkë do ketë sukses në politikë