Operacioni 'Limit'/ Trafikantët diskutojnë për 9 kg drogë të 'zhdukur': Për sy të ballit or burrë...

Ajo që është zbuluar nga përgjimet, dokumentin që Shqiptarja.com zotëron, është se pjesëtarët e grupit kriminal përdornin kode në bisedën e tyre, ku euroja nënkuptonte kg e drogës. Në bisedën e zbardhur midis Bilbil Shqalshit dhe Andrea Caca, vihet re se ka humbur një sasi prej 9 kg droge.

Shqalshi: E po s'ishin tamam ato, ishin më pak
Caca: Sa ishin
Shqalshi: 21 euro
Caca:21?
Shqalshi: Po
Caca: Jo ore vëlla, nga 30 ishin
Shqalshi: Për sy të ballit, tashi me Yllin ishim or burrë, ja merre në celular tani se përpara në makinë është
Caca: Ja ta marrë atë djalin. S'ka mundësi
Shqalshi: He?
Caca: Ja ta marr atë çunin ore. Ai çuni tha bëri 30 lekë
Shqalshi: Se di ça të tha ai
Caca: Po ja o se di, ta marr atë çunin në telefon, ta konfirmoj tani
Shqalshi: A tashi ne, tashi ne i pame me një ashtu të vjetër, të gjejmë  një të ri ta shofim
Caca:Si?
Shqalshi: I pamë me një ashtu të vjetër!
Caca: Ça të vjetër? Ore, ai  ai ai i bëri ai çuni ishin 30 lekë. Ja ta marr në telefon...
Shqalshi: Q'aty janë, ne s'jemi tu i prek o burr
Caca: Ok. Shikoji me tamam, me të ri
Shqalshi: Aj


Lajmi kryesor:

Operacioni Limit/ Gjykata lë në burg 21 të arrestuarit, 'arrest shtëpie' për tre të 'sëmurët'! Zbardhen përgjimet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Një ditë e zakonshme për të dashuruarit! Beqarët do bëjnë hapa pas...horoskopi për sot