Operacioni në Elbasan/ 71-vjeçari i kërkon RENEA-së të kontaktojë me djalin që ka jashtë shtetit

Forcat RENEA në Elbasab

71-vjeçari i ka kërkuar RENEA-s djalin të cili aktualisht ndodhet jashtë shtetit.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19, a mendoni se rrezikojmë të mbyllemi sërish?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e gazetarit/ Djali i Remzi Hoxhës: U vra se zbuloi informacione për zhdukjen e babait tim