Pakti politik/ Topalli: Pasi u pushuan hetimet për Bashën, u rikthyen në krahët e njëri tjetrit


Ish-n/kryetarja e PD-së, Jozefina Topalli ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes mes palëve politike për reformën zgjedhore. Topalli, që në 2017 u përjashtua nga Lulzim Basha nga listat e kandidatëve për deputetë marrëveshjen politike e lidh vendimin e djeshëm të gjykatës që pushoi hetimet kundër liderit demokrat. "Ja keshtuuu... pasi pushoi "ceshtjen gjykata”.. rikthehen perseri ne krahet e njeri tjetrit" shkruan ajo.


Lajmi kryesor:

Reagimet pas paktit politik/ Patozi: Përshëndes dorëheqjen e Ramës


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po e menaxhon siç duhet qeveria pandeminë e COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

Covid-19 i merr jetën inxhinierit të pyjeve, miqtë: Intelektual dhe model për të gjithë, do na mungosh