Pamje emocionuese, macja shpëton fëmijën

 

Dashuria e kafshëve për fëmijët duket të jetë më të vërtet e pashembullt dhe kjo tregohet në një video ku një mace e vogël përpiqet ta ndalojë një fëmijë të mos ngjitet mbi kangjellat e  ballkonit. Videoja është xhiruar në një shtëpi në qytetin kolumbian të Bucaramanga dhe  për të parandaluar ngjitjen e foshnjës mbi kangjella, macja butësisht e gjuan atë me putra në duar. Videoja është  bërë virale në të gjitha mediat sociale edhe pse fëmija nuk ishte në të vërtetë në rrezik.

S.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha nxjerr foton me Kryemadhin nga firmosja e marrëveshjes: Bashkuam forcat, me 25 prill premtojmë se Rama do të ikë!