Pamje emocionuese nga 'Shefqet Ndroqi'/ Pacienti me COVID s'i reziston muzikës popullore, del në ballkon dhe kërcen (VIDEO)

Pacientët janë zgjuar sot nën tingujt e muzikës popullore të Shqipërisë së Mesme. Këtyre tingujve nuk i kanë rezistuar as pacientët, të cilët kanë zgjedhur që të dalin në këto ballkone dhe t'i përshëndesin me dorë.

G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Zbulohet kush është 'kamikazi i BMW që fluturoi' me 150 km/orë te TVSH dhe desh i mori jetën 2 kalimtarëve