Pamje të çuditshme që akoma nuk dihet se si kanë ndodhur (FOTO)

Foto e çuditshme

Ka shumë dukuri në të gjithë botën që nuk janë shpjeguar akoma edhe pse teknologjia është shumë e zhvilluar.

Ka foto që tregojnë histori dhe foto që shtrojnë shumë pyetje.

Fotot e mëposhtme nuk dihet se si janë realizuar edhe pse janë të vërteta.

Një palë të brendëshme të veshura tek një pëmë, bulëzat e pijes së gazuar formojnë hartën e botës apo një rosak që ka vehsur këpucët dhe i ka mbërthyer ato.

Akoma nuk dihet se si janë realizuar ato foto. Ndoshta jeni ju ata që do të gjeni përgjigjet!

Ora 18:30
Pamje të çuditshme që akoma nuk dihet se si kanë ndodhur
1/21
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kur është koha e duhur për të pirë ujë me limon