Pamje të rënda nga aksidenti në Rrugën e Kombit, makina bëhet copë

Dalin pamjet nga aksidenti i rëndë i ndodhur në Rrugën e Kombit mbrëmjen e sotme.

Makina tip “Citroen” është shkatërruar thuajse totalisht ndërsa kamioni ka pësuar dëmtime në pjesën e parakolpit.

Shkak i këtij aksidenti mësohet të jetë bërë shpejtësia dhe parakalimi i gabuar.


Lajmi kryesor:

Pamjet nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/Makina përplaset me kamionin, shuhet familja nga Kosova, bashkëshortët, fëmija dhe nipi i tyre! Një 3-vjeçare te Trauma


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot